טיולי דורון - סיורים בירושלים - חמש סיבות למה השכרת רכב לטיול בירושלים עדיפה על תחבורה ציבורית
לוגו טיולי דורון - דף הבית

טיולי דורון
המומחים בהפקת תוכן חוויתי ואיכותי בירושלים
לפרטים התקשרו: 02-5619955

 

חמש סיבות למה השכרת רכב לטיול בירושלים עדיפה על תחבורה ציבורית

דף הבית >> סיורים וטיולים בירושלים >> המלצות, מאמרים ומידע שכדאי לדעת >> חמש סיבות למה השכרת רכב לטיול בירושלים עדיפה על תחבורה ציבורית
מי מאיתנו לא אוהב לנסוע לטיול בירושלים אחת לכמה זמן, בין אם זה אנחנו הגרים בארץ, בצפונה, מרכזה או דרומה, ובין אם אלו תיירים המגיעים לחופשה של מספר ימים בארץ הקודש. האווירה שמציעה לנו העיר ירושלים היא אווירה מיוחדת שלא ניתן לייצר בשום מקום אחר בארץ, השילוב של אוויר ההרים ביחד עם ההרגשה של הקדושה ברגע שנכנסים לעיר היא תחושה שרק מי שביקר בירושלים יכול להסביר.
טיול של יום אחד או יומיים בירושלים הוא בגדר חובה לתיירים המגיעים לארץ וגם לתושבי הארץ מידי פעם, בעיקר לקראת החגים, לכן החלטנו להציג בפניכם חמש סיבות למה השכרת רכב לטיול בירושלים עדיפה על תחבורה ציבורית.

ההגעה לירושלים
בראש ובראשונה אם אתם לא מתחילים את החופשה שלכם בירושלים אלא בתל אביב, או אם אתם תושבי חיפה שנוסעים לירושלים ליום אחד, אז התחבורה הציבורית בה תשתמשו להגיע לירושלים תביא אתכם אך ורק למקומות מרכזיים כמו תחנה מרכזית או תחנת הרכבת ומשם תאלצו לקחת אוטובוס נוסף, או לעיתים שניים ואף להמתין לרכבת הקלה. במידה ונשכיר רכב נוכל להגיע עד לכותל או עד הר הצופים מבלי להחליף 3-4 אוטובוסים בדרך.

נסיעה בקצב שלנו
השכרת רכב בטיול יומי לירושלים מאפשרת לנו לנסוע בקצב שבו אנו רוצים ובדרכים שאנו רוצים לנסוע. אם נרצה לעשות עצירת התרעננות בדרך לשירותים, או לשתות קפה נוסף באמצע הדרך, נוכל לעשות זאת בלי בעיה אם נשכיר רכב. במידה ונשתמש בתחבורה ציבורית לא נוכל לעצור את כל האוטובוס במידה ויש לנו צורך ללכת לשירותים, ככה סתם באמצע הדרך.

גמישות בזמנים
השכרת רכב בטיול לירושלים מאפשר לנו לצאת בזמן בו אנו רוצים ולחזור הביתה מתי שאנו רוצים. תחבורה ציבורית תגביל אותנו לזמנים של האוטובוסים והרכבות ואולי אף תמנע מאיתנו לראות דברים מסויימים שלא נספיק לראות אך כן היינו רוצים להיחשף אליהם.

סוג הרכב
אנו כאמור בוחרים את סוג הרכב אותו נרצה להשכיר, כך שאם אנו קבוצה גדולה נוכל להשכיר רכב גדול או מיני ואן, דבר שלא תמיד יקל עלינו את הטיול כאשר נשתמש בתחבורה ציבורית כי לעיתים אין מקום באוטובוס או לא יושבים אחד ליד השני.

מסלול לבחירתנו
כאשר נשכיר רכב נוכל לבחור לנו את המסלול שאנו רוצים מבלי להסתמך על תחבורה ציבורית שלעיתים לא מקשרת בין מקום אחד לשני ונאלץ לקחת מונית או ללכת ברגל.
לא משנה איפה אתם בארץ, לאוויס יש רכב להשכרה לטיול בירושלים ממש לפי הצרכים שלכם.
אוויס הינה חברת השכרת הרכבים הגדולה והמוכרת ביותר בארץ, בעלת מספר רב של נקודות שירות וצי רכבים גדול וחדיש. השירות של אוויס נחשב לבין הטובים בארץ תודות לשילוב הפריסה הארצית הרחבה והשירות המתקדם אשר מאפשר לכם להשכיר רכב בנקודה אחת ולהחזירו בכל נקודה אחרת בארץ.

 

טיולי דורון ממוקמים ברחוב דרך הגפן 75, ת.ד. 15473 ,בית זית, ישראל. טלפון: 02-5619955.
פקס: 153-2-5619955 , www.DoronTours.com אי-מייל: info@DoronTours.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים