טיולי דורון - סיורים בירושלים - Tour guide Israel
לוגו טיולי דורון - דף הבית

טיולי דורון
המומחים בהפקת תוכן חוויתי ואיכותי בירושלים
לפרטים התקשרו: 02-5619955

 

Tour guide Israel

דף הבית >> סיורים וטיולים בירושלים >> המלצות לטיולים בירושלים >> הכל על ירושלים - All about Jerusalem >> Tour guide Israel
ביקור ראשון בארץ- עם מדריך או לבד? זוהי שאלה שתיירים רבים שואלים את עצמם, כאשר לעיתים ההחלטה נגזרת מחוסר ידע מספק לגבי שתי האופציות הללו ומה שהן אומרות בפועל. כדאי לדעת כי ביקור בארץ הקטנה שלנו, ובמיוחד עבור מי שזו הפעם הראשונה שלו כאן, נושא בחובו אופציות רבות לטיולים מגוונים ומרתקים. במידה והטיול נערך עם תכנית מובנית, המאפשרת ניצול מיטבי של זמן השהייה בישראל- ההספק עשוי לגדול, וכמוהו ההנאה מכל מקום ומקום שבו מבקרים.

יתרונות וחסרונות בטיול עם מדריך מקצועי
אנשים רבים נרתעים מעט מטיולים מאורגנים- כאשר החיסרון העיקרי שהם מוצאים בהם הינו, כביכול, היעדר חופשיות ועצמאות בטיול. הרצון להתחבר לארץ שבה מטיילים ממש כאילו היו תושבי המקום, והחשש מכך שהדרכה מקצועית תשבש את התחושה הזו, גורמים לתיירים רבים לנסות ולתכנן מסלול בכוחות עצמם, ובשל כך לפספס לעיתים הרבה מקומות מעניינים. דבר כזה יכול בהחלט לקרות למבקרים עצמאיים בישראל, מכיוון שבמקרים רבים ארגון הטיול שלהם מסתמך רק על מידע אינטרנטי ומדריכי טיולים מודפסים. אחד היתרונות העיקריים של טיול מאורגן עם מדריך מקצועי, אם כך, הוא הידע הנרחב של האדם שינחה את הטיול, כמו גם הנופך האישי שהוא יעניק והחוויה הרגשית העמוקה יותר שהוא מקנה לתיירים. מדריך בעל ניסיון יידע להתאים את עצמו לקהל שלו וכן את לוח הזמנים, באופן שיאפשר די זמן עצמאי למטיילים-תוך מיצוי מקסימלי של חווית הביקור בישראל על כל היבטיה.

למי מומלץ להשתמש בשירותיו של מדריך לטיול תיירותי בישראל?
ראשית כל חשוב להבין, כי עבור תיירים מכל הדתות, ישראל איננה מקום שמגיעים אליו במיוחד לצרכי שופינג או בילויים. תיירים יגיעו לישראל על מנת להכיר את הארץ עצמה מקרוב, ולבקר במקומות הקדושים והייחודיים שבה. מוקדי המשיכה העיקריים אם כן, הם אותם מקומות עתיקים, אשר מופיעים בתנ"ך ובספרי ההיסטוריה- אשר יש מאחוריהם סיפור מעניין וחשיבות היסטורית של ממש. כל אדם המבקש לייצר עצמו חוויה מרגשת, למידה אמיתית על המקום אליו הגיע וביקור בפינות חמד נדירות- שלא תמיד מופיעות בספרי ההדרכה לתיירים- מומלץ כי ייעזר במדריך שיסייע לו לחוות את ישראל בצורה הטובה ביותר.

Tour guide Israel- לא מפספסים אף חלק בארצנו היפה
בימינו ניתן בקלות לדלות מידע לגבי כל אחד מהמקומות והאטרקציות הקיימים בארץ, טרם הביקור בהם, באמצעות שיטוט מקדים פשוט ברשת, אותו ניתן לבצע בזמן אמת במהלך הטיול. עם זאת מומלץ מאוד לקיים את הביקור, גם אם לא את השהות כולה אלא רק חלק ממנה- סביב לוח זמנים מתוכנן מראש בהנחיית מדריך. כך ניתן להספיק לבקר במקומות החשובים, ולהשיג את המיטב מכל ביקור. בחירה במדריך אדיב, אנרגטי, בקיא בפרטים ובעל יכולת לספר את סיפורה של הארץ, עשויה להפוך את הטיול בישראל לחוויה בלתי נשכחת, ולרצון לבקר בה פעמים רבות נוספות.

 
 

טיולי דורון ממוקמים ברחוב דרך הגפן 75, ת.ד. 15473 ,בית זית, ישראל. טלפון: 02-5619955.
פקס: 153-2-5619955 , www.DoronTours.com אי-מייל: info@DoronTours.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים