מה תרצו לקבל ביום כיף בירושלים?
לוגו טיולי דורון - דף הבית

טיולי דורון
המומחים בהפקת תוכן חוויתי ואיכותי בירושלים
לפרטים התקשרו: 02-5619955

 

יום כיף בירושלים

דף הבית >> סיורים וטיולים בירושלים >> המלצות לטיולים בירושלים >> הכל על ירושלים - All about Jerusalem >> יום כיף בירושלים

יש בה הכל וכולם אוהבים אותה, מלאת תרבות ומסתורין, קבלו את ירושלים בשיא תפארתה!

אז עם מה חשוב לכם לכם לצאת בסוף יום כיף לחברה שלכם? טוב, שיהיה כיף זה ברור ומובנה בגוף השאלה.. אבל זה לא מספק נכון? אם כבר השקעתם ביום שבו לא עובדים, ארגנתם תקציב, מצאתם תאריך שכולם פנויים בו הצפיות שלכם בטח מאוד מאוד גבוהות.

את בית הספר כבר סיימנו

בעבר, טיול טוב נמדד לפי כמה דברים שחייבים לסמן עלייהם ווי (ציונות, מורשת קרב, יהדות והסטוריה) אם לא סימנתם ווי על הערכים הללו הטיול כאילו "לא נחשב". אנחנו אומרים מספיק! לא שערכים אילו לא חשובים, להיפך.. פשוט הדרך היaנה "Old School" כבר לא מדבר אלינו. נמאס לנו שהמדריך מעמיד אותנו בשמש ומרצה לנו על בית המקדש, ועל כיבוש ירושלים, זו אותה ההרצאה שהשמיעו לנו בבית הספר ובצבא.
בשורה התחתונה, מה שחשוב זה שהיום יהיה בכיף, באווירה קלילה וברוח התקופה. בשנים האחרונות גילינו שאפשר להתחבר לארץ ולירושלים בדרכים כה רבות, למשל לשלב בסיור טעימות. כן, בדרך החושים אפשר לגרות את המחשבה, בירושלים יש מסורת עתיקה מאוד של בתי בד של שמן סומסום, כשתיכנסו למפעל הטחינה, טטעמו ותריחו אתם תהיו מרותקים לסיפור וכך תכירו את המסורת הזו, וזו רק דוגמה אחת קטנה.

ערך מוסף אבל בכיף!

גיבוש כבר אמרנו? ב יום כיף בירושלים  אפשר להכיר יותר טוב את החברים שלנו לעבודה, לדעת במה הם טובים גם מחוץ למשרד. למשל שכיוצאים למשחק חוויתי בירושלים "לרוץ על ירושלים" בסגנון חפש את המטמון (בגרסה מאוד מאוד איכותית) אנו נדרשים להשתמש בכישורים רבים שלא באים ליידי ביטוי ביום יום. 

שישאר טעם של עוד

מכיוון שירושלים כל כך מורכבת ומכיוון שכבר "ראינו את הכל" תמיד קיים החשש שהעובדים לא יאהבו את היום או לא יזרמו עם הפעילות שנציע להם. לכן חשוב מאוד ללכת על בטוח!
אל תתפשרו, בקשו המלצות, דברו עם לקוחות שכבר השתתפו בפעילות דומה ותדאגו שמה שתקבלו יהיה מחדש ומיוחד, לא עוד פעם ה"אולד סקול", תדרשו להבין מה מיוחד בפעילות בירושלים בה אתם עתידים להשתתף.

שיהיה בהצלחה ובכיף

 

טיולי דורון ממוקמים ברחוב דרך הגפן 75, ת.ד. 15473 ,בית זית, ישראל. טלפון: 02-5619955.
פקס: 153-2-5619955 , www.DoronTours.com אי-מייל: info@DoronTours.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים