טיולי דורון - לרוץ על ירושלים לקהל הרחב!
לוגו טיולי דורון - דף הבית

טיולי דורון
המומחים בהפקת תוכן חוויתי ואיכותי בירושלים
לפרטים התקשרו: 02-5619955

 

לרוץ על ירושלים (חפש את המטמון בירושלים)

דף הבית >> סיורים וטיולים בירושלים >> יום כיף בירושלים >> "לרוץ על ירושלים" - משחק משימות חוויתי בירושלים >> לרוץ על ירושלים (חפש את המטמון בירושלים)

  חוויה תחרותית, מיוחדת ואיכותית נושאת פרסים!

משחק חוויתי בירושליםבואו "לרוץ על ירושלים" במשחק תחרותי, חוויתי ומושקע, נושא פרסים שווים מאוד וסיום "בחוויה בעתיקה", בתצפית עוצרת נשימה מ"אש התורה" עם קפה ומאפה.אנו מזמינים אתכם להצטרף כצוות של 5-7 משתתפים בוגרים (אפשר עם בני נוער שמבינים עניין) למשחק חדש וחווייתי.

מה מצפה לכם? לפני הכל, עליכם להירשם כצוות אורגני של 5-7 משתתפים. אפשר שתהיו הצוות הקרוב מהעבודה, משפחה מגניבה, או כמה חברים שמחפשים פעילות כיפית בירושלים. 
כרטיס חינם למשחק, לחצו כאן!ניפגש בירושלים וכל חוליה תקבל מאיתנו "קיט", קלסר מיוחד שייצרנו ועיצבנו עבור המשחק עם מפה של ירושלים, כלי כתיבה, בקבוק מים לאדם, והכי חשוב - המשימות. בקלסר יהיו גם גלויות מיוחדות עם מקומות מגניבים ומומלצים שכדאי לבקר בהם בעיר העתיקה (מפעל טחינה, בורות מים וכו').
הקלסר והגלויות ישארו אצלכם כמתנה.


שריקת ההזנקה: אחרי שתקבלו את כל ההוראות, נזניק אתכם למשחק! כל משימה שתפתרו תעניק לכם מספר נקודות כפי שמצוין לידה. המטרה היא לאסוף כמה שיותר נקודות עד זמן הסיום: הקדמה לא תזכה אתכם בבונוס, אולם אם תאחרו - יירדו לכם נקודות.

אסטרטגיה: כידוע, גם בחיים מי שרץ קדימה מבלי לחשוב יגיע מהר, אבל השאלה עם מה? אנו נמליץ לכם לשבת לפני שאתם רצים ולגבש אסטרטגיה. מה הנקודות שאותן תאספו? מה המסלול בו תרוצו? על מה מוותרים מראש? מי אחראי על מה? וכו'.
למי שיתכנן יהיה יתרון משמעותי!

יום כיף בירושליםחוויה וגיבוש: במהלך המשחק תידרשו לשלוח לנו תמונות ב-LIVE. ככל שתהיו יותר יצירתיים תקבלו יותר נקודות. התחרות והאתגרים יוציאו מכם כשרונות חבויים ותלמדו להכיר צדדים חדשים אחד של השני!

גלגלי הצלה: במשחק הכל חוקי חוץ מלפגוע בחוליות אחרות! אתם יכולים לבקש עזרה מאנשים בבית, להשתמש בטלפונים חכמים וכל רעיון יצירתי אחר יעזור לכם.

טכנולוגיה: בחלק מהתחנות מסתתר קוד QR אותו תסרקו בעזרת אפליקציה חינמית עם כל טלפון חכם, תידרשו לפתור חידות בטלפון הסלולארי, לשלוח SMSים ותמונות.

תוכן: כמובן שלמי שמכיר את ירושלים היטב יהיה יתרון מסוים, אולם המשימות אינן קשורות בהכרח לידע ולהיכרות מוקדמת. בסוף הפעילות, תכירו מקומות נסתרים רבים, תלמדו עליהם בדרך חווייתית, ותישארו עם טעם טוב של למידה אמיתית על ירושלים.

ישיבת אש התורהאת הפעילות נסיים בתצפית המדהימה של ישיבת "אש התורה" עם ביקור במתחם וסרטונים באולם התיאטרון ע"ש קירק דאגלס. נתענג על  קפה ועוגה עד שהשופטים יסיימו לבדוק את המשימות ויכריזו על הקבוצות המנצחות.

משתתפי החוליה שתסיים במקום הראשון והשני יקבלו פרסים איכותיים בשווי מאות שקלים!

הערות לנרשמים:
- כולל בקבוק מים, קלסר מלא וגלויות, קפה ועוגה, כניסה ל"חוויה בעתיקה",  מספר שופטים ואנשי צוות ארגון וכמובן פרסים איכותיים!
- המשחק אינו מיועד לילדים. אפשר כמובן לבוא עם בני נוער.
- יש להגיע בבגדים צנועים, נוחים ומתאימים למזג האוויר, נעלי ספורט והרבה מוטיבציה.
- אי אפשר להירשם לבד, נרשמים צוותים של 3-5 משתתפים בכל צוות.
- ראו גם יום כיף בירושלים לחברות או הצעות ומגוון סיורים בירושלים
לרוץ על ירושלים בחורף
מלאו טופס ונחזור
אליכם בהקדם!נשמח לענות לכל שאלה: 02-5619955
יום כיף בירושלים
 
 

טיולי דורון ממוקמים ברחוב דרך הגפן 75, ת.ד. 15473 ,בית זית, ישראל. טלפון: 02-5619955.
פקס: 153-2-5619955 , www.DoronTours.com אי-מייל: info@DoronTours.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים