טיולי דורון - סיורים בירושלים - 5 טיפים שיעזרו לכם להחליט האם לצאת לנופש בחו"ל או בישראל
לוגו טיולי דורון - דף הבית

טיולי דורון
המומחים בהפקת תוכן חוויתי ואיכותי בירושלים
לפרטים התקשרו: 02-5619955

 

5 טיפים שיעזרו לכם להחליט האם לצאת לנופש בחו"ל או בישראל

דף הבית >> סיורים וטיולים בירושלים >> המלצות לטיולים בירושלים >> הכל על ירושלים - All about Jerusalem >> 5 טיפים שיעזרו לכם להחליט האם לצאת לנופש בחו"ל או בישראל

קודם כל, נהדר שהחלטתם לצאת לחופש וכול מה שנותר לכם להחליט זה "איפה?", בארץ או בחו"ל... לא החלטה כל כך קשה. אם תצליחו לפענח מה בדיוק אתם מחפשים, תוכלו להעריך איזו חופשה הכי תתאים לכם.

אז קודם כל, למה בכלל אנשים (וגם אתם) בוחרים לצאת לחופשה?
- כדי לחזק את הקשרים המשפחתיים. רוב המשפחות מוצאות שהזמן שהם מבלים יחדיו מצומצם מאוד. הם רוצים להתרחק מהלחץ של הבית והעבודה, ורואים בנסיעה הזדמנות להצית מחדש את היחסים. רבים גם מחפשים ליצור יחסים עם אנשים חדשים איתם הם יתחברו במהלך הטיול.
 
- כדי לשפר את הבריאות והרווחה. רוב המבוגרים אומרים שהחופשה חיונית לרווחה הפיזית והמנטלית שלהם ושל בני המשפחה. רבים רוצים לרענן את עצמם באמצעות השתתפות בפעילויות בטבע או בפעילויות אתגריות.
 
- כדי לנוח ולהירגע. להתרחק מהעבודה, מהדאגות, להתרענן ולהתחדש במקום שונה, שהוא לא הבית.
 
- כדי לחוות הרפתקאות. מטיילים רבים מחפשים חופשה שמבטיחה חוויות מרגשות. ההרפתקאות, בין אם מסוכנות או רומנטיות, מספקות ריגושים מוגברים שאותם הם מחפשים.
 
- כדי לברוח. אנשים רבים נוסעים כדי להשיג הפוגה מהשגרה, מהדאגה ומהמתח. הם מחפשים משהו אחר: אקלים טוב יותר, נוף יפה, קצב אטי יותר של החיים, אוויר נקי, סביבה שקטה, או כל דבר אחר שאין להם בבית.
 
- כדי להוסיף ידע. למידה וגילוי הם מניעים חזקים של מטיילים משכילים של ימינו. אנשים נוסעים לחקור מזון גורמה או יינות, לחקור רוחניות או לגלות משהו על עצמם. הם רוצים לראות, לגעת או להרגיש משהו שאינו מוכר.
לא משנה מה אתם רוצים להשיג מהחופשה שלכם, וייתכן שרשימה זו עשויה לעזור לכם להחליט היכן מתאים לכם לנפוש. אבל אם זה עדיין לא מספיק, ואתם

ממשיכים להתלבט הנה כמה טיפים שיסייעו לכם להחליט אם לנפוש בארץ או בחו"ל:
1. כשאתם נופשים בארץ, אתם פטורים מבזבוז הזמן שכרוך בטיסה לחו"ל. אתם יכולים לנצל את החופשה שלכם כמעט מהרגע שבו יצאתם מפתח ביתכם. אפילו הנסיעה במכונית ליעד החופשה שלכם, יכול להפוך לטיול מרתק.
 
2. כשנופשים בחו"ל זו הזדמנות נהדרת לברוח מהכול – לא רק משגרת החיים אלא גם מכל "הרעש" מסביב כמו חדשות, תוכניות טלוויזיה שכובלות אתכם למסך, חברים ובני משפחה שזקוקים לכם ומציקים לכם גם אם הם יודעים שאתם בחופשה בגליל... אז מה? זה לא באמת רחוק למי שגר בנתניה.
 
3. חופשה בארץ יכולה בהחלט לכלול שינוי נוף ממש כמו חופשה בחו"ל מבלי שתצטרכו לנסוע למדינה שאינכם דוברים את שפתה, אינכם מכירים את התרבות המקומית ואולי לא כל כך אוהבים להתחיל לטעום כל מיני מאכלים שלא מוכרים לכם.
 
4.חופשה בחו"ל היא הזדמנות לראות שאנחנו לא מרכז העולם, שאנשים שם בחוץ חיים את חייהם מבלי להיות שקועים בבעיות הפנימיות שכל כך מעסיקות אותנו. אין כמו להתרחק קצת מעצמנו כדי לאגור כוחות חדשים ולחזור הביתה עם אנרגיות מתחדשות.
 
5. חופשה בארץ יותר נוחה ואם חס וחלילה משהו קורה, כמו תאונת דרכים או מחלה, אפילו שפעת קלה, הרבה יותר קל לנו לטפל בדברים כשאנחנו כאן, במדינה שלנו, מאשר רחוק מכאן בארץ זרה.
 
המאמר נכתב ע"י המומחים של חברת דיזנהאוז, המציעה חבילות נופש בארץ ובחו"ל

 

טיולי דורון ממוקמים ברחוב דרך הגפן 75, ת.ד. 15473 ,בית זית, ישראל. טלפון: 02-5619955.
פקס: 153-2-5619955 , www.DoronTours.com אי-מייל: info@DoronTours.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים