טיולי דורון - סיורים בירושלים - 5 טיפים חשובים למטייל המתמיד
לוגו טיולי דורון - דף הבית

טיולי דורון
המומחים בהפקת תוכן חוויתי ואיכותי בירושלים
לפרטים התקשרו: 02-5619955

 

5 טיפים חשובים למטייל המתמיד

דף הבית >> סיורים וטיולים בירושלים >> המלצות, מאמרים ומידע שכדאי לדעת >> 5 טיפים חשובים למטייל המתמיד
ישראלים רבים ידועים בחיבתם לטיולים בארץ ובעולם, הם אוהבים לכבוש יעדים חדשים, לטייל במקומות אקזוטיים, להכיר תרבויות חדשות ולצבור חוויות נפלאות. אם גם אתם נחשבים למטייל המתמיד המרבה לטוס ולטייל גם בארץ, עליכם לרכוש ציוד מתאים, להצטייד במפות ובעזרי ניווט, לרכוש ביטוחים מתאימים, לדאוג לחיסונים במידת הצורך ועוד.
לאור ניסיוננו הרב בטיולים בארץ ובחו"ל אנו מביאים בפניכם 5 טיפים חשובים למטייל המתמיד על מנת לסייע לכם לצאת ולחזור בשלום, לטייל בבטחה בכל מקום, לצבור חוויות מהנות ומיוחדות ולמזער סכנות מיותרות.

ציוד מתאים לטיולים
בין אם אתם מתכננים לטייל בארץ ובין אם בכוונתכם לטייל ביעד מסוים בחו"ל, עליכם להתאים את הציוד הנדרש ליעד. יש הבדל משמעותי בין טיול באחת או יותר מערי הבירה באירופה הקלאסית לטיול רגלי בשביל ישראל או טיול בנפאל הכולל את מסלול האנפורנה. לכן, חשוב לקרוא על היעד מראש, להתייעץ עם אנשי מקצוע, לקרוא טיפים של מטיילים אחרים בפורומים ובאתרים רלוונטיים, ולרכוש את הציוד המתאים למסלול המתוכנן.

תכנון המסלול
כאמור, אין להגיע ליעד בלי לקרוא עליו מאומה, במיוחד כאשר מתכננים טיולים רגליים בשמורות טבע וביעדים אקזוטיים שונים. כדי לטייל בבטחה חשוב להצטייד מראש במפות, במידת הצורך יש לרכוש גם עזרי ניווט, כך תימנעו מבעיות, מאיבוד הדרך ומצורך להזמין סיוע לחילוץ שלכם.

תחזית מזג האוויר
לפני שאתם מגיעים ליעד עליכם לבדוק מהו מזג האוויר במקום, כדאי להתעדכן בתחזית לימים הקרובים, בסמוך לתחילת הטיול. כך תוכלו להחליט איזה ציוד לארוז בתיק, האם יש צורך במעיל גשם, במטרייה, בנעלי הליכה גבוהות וסגורות וכדומה.
משקל
כאשר מתכננים טיול בארץ או בחו"ל עם מסלולי הליכה קלים, ביקור באטרקציות תיירותיות מעניינות, לינה בבתי מלון ובילויים סוערים לתוך הלילה, כדאי לצאת לחופשה עם מזוודה נוחה ובה כל הציוד הנדרש, כמו כן אין לשכוח תיק גב נוח בו תוכלו לארוז בקבוק מים, ארנק, טלפון, מצלמה וציוד אחר.
יש לשים לב לנושא המשקל, במיוחד אם טסים ליעד ומעוניינים להוזיל עלויות ולרכוש טיסה זולה בלי מזוודה, ובעיקר אם מתכננים לצאת לטיול רגלי. בטיולים רגליים ארוכים יש לשים דגש על משקל התיק מאחר והוא מהווה את הבית שלכם לתקופה הקרובה ולבטח אינכם רוצים לסבול בגלל תיק כבד מדי.

ביטוחים בהתאם ליעד
כמטייל מתמיד עליך להצטייד מראש בביטוחים המתאימים ליעד, אם בכוונתך לטייל בחו"ל אין לוותר על ביטוח נסיעות המותאם למאפיינים האישיים שלך, לסגנון הטיול וליעד. אם אתה מתכנן טיול תרמילאים, עליך לרכוש ביטוח תרמילאים מורחב, אם בכוונתך לצאת לחופשת סקי יש לרכוש הרחבה לספורט חורף, ובמידה ואתה מתכנן לשכור אופנועים עליך לוודא כי הביטוח מכסה זאת.
מומלץ שלא להסתפק בביטוח חינמי דרך חברת האשראי אלא לרכוש ביטוח מתאים לסוג הטיול שאתה מתכנן, ובהתאמה ליעד ולמאפייניך האישיים.

 

טיולי דורון ממוקמים ברחוב דרך הגפן 75, ת.ד. 15473 ,בית זית, ישראל. טלפון: 02-5619955.
פקס: 153-2-5619955 , www.DoronTours.com אי-מייל: info@DoronTours.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים