סיורי חנוכיות בירושלים - חנוכה 2015
לוגו טיולי דורון - דף הבית

טיולי דורון
המומחים בהפקת תוכן חוויתי ואיכותי בירושלים
לפרטים התקשרו: 02-5619955

 

סיור חנוכיות בירושלים 2015 - טיולי דורון

דף הבית >> סיורים וטיולים בירושלים >> סיורים בירושלים - הצעות >> סיור חנוכיות בירושלים 2015 - טיולי דורון

סיור חנוכיות בירושלים
בואו לחוויה חורפית ירושלמית בלתי נשכחת, מגוון סיורי חנוכיות שונים
העוברים בין אלפי המנורות החביבות המאירות את הכתלים ומחממות את הלב!


יש סיורי לקבוצות מאורגנות וגם סיורים להצטרפות בודדים
לכל הפרטים באתר החדש שלנו:
סיורי חנוכיות בירושלים

 

ארגון סיור חנוכיות לקבוצה:
ניתן לארגן קבוצה בהתאמה אישית עבורכם! אנו יכולים לארגן עבורכם את ההסעות, ארוחת ערב, מסלול לפי בקשתכם בנחלאות או בעיר העתיקה עם מדריכים מומחים או שחקנים ובקיצור את כל החוויה.
לפרטים וארגון לחצו כאן : סיור חנוכיות לקבוצות
 
לפני ההרשמה לסיור הנה קצת מידע על סיורי חנוכיות בירושלים:

בכמה מילים, מה זה סיור חנוכיות בירושלים? חוויה חורפית ירושלמית בלתי נשכחת בה יוצאים לסיור מודרך שאותו מוביל מדריך ירושלמי מומחה בעל נסיון רב או שחקן, בסיור שומעים ולומדים בדרך חוויתיית מאוד על מנהגי וסיפורי החג, המסורות השונות ובעיקר מתרגשים מאלפי החנוכיות שמאירות את חלונות ואבני הבניינים הירושלמים באור מחמם של חג!


למי זה מתאים? הסיורים מתאירים כמעט לכולם, אין אפשרות להגיע עם ילקים בעגלה מכיוון שבירושלים יש תמיד מדרגות ולא נח, בעיקר עם קבוצה.יש סיורי חנוכיות שמתאימים יותר למבוגרים, לרוב הסיורים עם המדריכים ויש סיורי חנוכיות עם שחקנים, חוויה זו מתאימה לכל גיל.

מה ההבדל בין מדריך לשחקן בסיור חנוכיות? שתי האפשרויות מאוד חוויתיות ואיכותיות! המדריך מביא את הידע, הנסיון וההיכרות "עם השטח" ןהחומר ואילו השחקן מגיע כדמות תיאטרון, רק שבמקום לעלות לבמה הוא מוביל את הקבוצה בשכונה, ז"א הדמויות והמונולוגים נכתבו מראש מילה במילה.

מה עושים בגשם? זה נכון שחנוכה תמיד בימים הקצרים ביותר בשנה ובשיא החורף, אבל בואו לא נשכח שירושלים עדיין במדינת ישראל ובמזרח התיכון, למראת ההרגשה זה לא באירופה! אז ייתכן שיהיה גשם בטיול וגם קריר, פשוט תתכוננו לחוויה, תגיעו עם מעיל חם ומטריה. בכל סיור חנוכיות יש המון הזדמנויות להסתתר מהגשם והמדריכים לא יעמדו במבול עם הקבוצה ויסבירו אלה ימצאו את הנקידה הנכונה. הגשם מגיע בהפוגות ואחרי כמה רגעים האוויר נקי, הרחובות נוצצים והחנוכיות מחממות את הלב. בקיצור, אל חשש! הסיורים יצאו בכל מזג אוויר למעט שלג.

למה לצאת לסיור בירושלים רק דרך טיולי דורון? כי אצלנו זה על בטוח! בחנוכה יש "הצפה" של מטיילים בירושלים, כל המדריכים מגיעים מכל הארץ להדריך סיורי חנוכיות בירושלים ולהתפרנס רגע לפני החורף הקר של ינואר פברואר. גם חברות הטיולים מפרסמות סיורי חנוכיות בירושלים וכולם חוגגים. וכך יש המון מדריכים טובים אבל לא מומחים בירושלים שמובילים את הקבוצות, למה זה כל כך משנה? כי השטח משתנה משנה לשנה ואתם רוצים להיות במקום הנכון ובזמן הנכון, לפגוש את הדמויות הנכונות ולקבל חוויה מדוייקת ובלתי נשכחת. כל זה דורש היכרות מעמיקה יותר מהרגיל. אנחנו בטיולי דורון מתמחים בזה בדיוק ומטיילים רק בירושלים כל השנה!

לעוד מידע על סיורי חנוכיות בירושלים: פרטים על סיור חנוכיות
 
מלאו טופס ארגון לקבוצה ונחזור אליכם:

מצא אותנו ב-Google+

הסיורים בירושלים שלנו 
דורגו על ידי 112 לקוחות 5/5 כוכבים
יום כיף בירושלים
 

טיולי דורון ממוקמים ברחוב דרך הגפן 75, ת.ד. 15473 ,בית זית, ישראל. טלפון: 02-5619955.
פקס: 153-2-5619955 , www.DoronTours.com אי-מייל: info@DoronTours.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים