הכי רומנטי בעיר - סיור לילי רומנטי בירושלים - טיולי דורון
לוגו טיולי דורון - דף הבית

טיולי דורון
המומחים בהפקת תוכן חוויתי ואיכותי בירושלים
לפרטים התקשרו: 02-5619955

 

המלצה לסיור לילי רומנטי בירושלים

דף הבית >> סיורים וטיולים בירושלים >> המלצות לטיולים בירושלים >> הכל על ירושלים - All about Jerusalem >> המלצה לסיור לילי רומנטי בירושלים
אם רצית להפתיע את בן/ת הזוג שלכם במשהו רומנטי, מלא בתוכן ואווירה, סיור לילי בירושלים זה הפתרון שלנו אלייך.

בעיקר בקיץ, כשאין לאן לברוח מהחום אנחנו בירושלים יודעים דבר אחד על בטוח, כשתרד השמש האוויר הצלול והקריר יחזור וננשום לרווחה. כמובן שבחורף החוויה לא פחות טובה רק צריך להגיע עם ביגוד חם (גם בקיץ) אספנו עבורכם כמה נקודות רומנטיות שכדאי לכם לפקוד.

כמובן שנמליץ לכם להצטרף אלינו לסיור לילי בירושלים.

אז איפה כדאי לבקר בירושלים בלילה?
 רחבת שער יפו (מעל ממילא): שכתגיעו לשער יפו תביטו לכיוון מערב ותזהו מרפסת תצפית, זו שמעל חנות התכשיטים ה. שטרן. זו נקודה מקסימה לתצפית על העיר המערבית ועל החומה.

 תצפית לילית על משכנות שאננים וסביבתה: הולכים משער יפו לכיוון הר ציון מחוץ לחומה, בדרך תראו גבעה צמודה לחומה שממש לאחרונה סידרו אלייה שביל גישה נוח. הגבעה נמצאת על שרידים עתיקים יותר של חומות ירושלמים מתקופות שונות וממנה ניתן לצפות על שכונת משכנות שאננים שבד"כ מוארת, תחנת הקמח, שכונת ימין משה, גיא בן הינום ועוד. יש אוויר משגע!

 תצפית אל עבר הכפר סילוואן ואגן נחל קדרון: כשתגיעו לתחנת האוטובוס של הרובע היהודי תמשיכו עוד קצת על הכביש שיורד לכיוון הכותל עד שממש תתחברו עם החומה, זו הנקודה! מומלץ להגיע בימי הרמדאן כי אז כל הבתים של הכפר המוסלמי מוארים באורות מהבהבים של חג ונראה כאילו העמק מלא סוכריות נוצצות! מכאן רואים יפה את הר הזיתים, העמק המרשים של נחל קדרון שבולע את המבטים שלנו באווירת הלילה, אבו טור וארמון הנציב בדרום. (2 דק' מהכותל)

 תצפית לילית מגגות העיר העתיקה: במרכז הרובעים, עולים במדרגות ברזל מרח' חבד ומטפסים בזהירות אל הנקודה הגבוהה ביותר. זו אחת הנקודות הכי רומנטיות בעולם, מפה רואים בבירור את החלוקה לרובעי העיר, הכנסיות המוארות של הרובע הנוצרי, המסגדים הירוקים ברובע המוסלמי, הבנייה החדשה ברובע היהודי והרובע הארמני מסתתר אחרי כמה מבנים לכן הוא לא נראה. במזרח רואים את הא הזיתים על אתריו השונים, מימין לשמאל: מלון 7 הקשתות (אינטר קונטיננטל), כנסיית העליה הרוסית שמדי פעם חשוכה, מגדל הפעמונים של כנסיית הית החולים אוגוסטה ויקטוריה, האונ' העברית בהר הצופים.

האלמנט הבולט ביותר הוא הר הבית, כיפת הזהב הזורחת והמוארת הממוקמת ברחבה האדירה של המתחם הקדוש.

 יש עוד הרבה אתרים מומלצים, ונמחד מאוד גם לגלות לבד.

נחמד מאוד לטיילי בירושלים לבד, אבל עם מדריך נחמד יותר!
אנו מזמינים אתכם להצטרף לאחד ממגוון סיורים מאורגנים בירושלים שאנו מציעים או לארגן לעצמכם באופן פרטי סיור בירושלים בהתאמה אישית.
 
סיור לילי בירושלים
 
סיור לילי בירושלים

 הזדמנות מעולה להגיע לירושלים לסיור לילי ולשלב קצת מסורת היא להצטרף לסיורי סליחות בירושלים!

מחפשים משהו יוצא דופן? מאתגר?
> חפש את המטמון בירושלים יוצא לדרך....

 
צפו במפה על האתרים המומלצים: 
 

הצג את סיורים לילים בירושלים במפה גדולה יותר

 

 

טיולי דורון ממוקמים ברחוב דרך הגפן 75, ת.ד. 15473 ,בית זית, ישראל. טלפון: 02-5619955.
פקס: 153-2-5619955 , www.DoronTours.com אי-מייל: info@DoronTours.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים