רוצים לטייל בחו"ל מבלי לעלות למטוס?
לוגו טיולי דורון - דף הבית

טיולי דורון
המומחים בהפקת תוכן חוויתי ואיכותי בירושלים
לפרטים התקשרו: 02-5619955

 

רוצים לטייל בחו"ל מבלי לעלות למטוס?

דף הבית >> סיורים וטיולים בירושלים >> המלצות, מאמרים ומידע שכדאי לדעת >> רוצים לטייל בחו"ל מבלי לעלות למטוס?

'חו"ל חו"ל חו"ל, חול זה פה ממש ממול' שר לו גידי גוב ללחן של יוני רכטר, האם באמת כך הדבר?

אז אם אתם רוצים לצאת לטיול מאורגן לחו"ל אבל התקציב לא בידכם, כנה כמה רעיונות טובים לטיול ללא טיסה, כידוע הטיסה היא מרכיב משמעותי מאוד במחיר הטיול כולו, למשל טיול מאורגן לסין יכול להגיע גם ל3,000$ לאדם!

פה ממש ממול, תוכלו לעבור את הגבול המדיני ביננו לבין ירדן, הוא הנהר ויחסית בקלות לבקר במדינה אחרת שיש לה הרבה מה להציע ובמיוחד למטייל הישראלי!

פטרה: האטרקציות המרכזיות בירדן הם באתרים הארכיאולוגים וההסטורים שלה, אוצרות הטבע והתרבות.
האתר המפורסם ביותר הוא כמובן פטרה (הסלע האדום) אותה עיר נבטית מסטורית שבמשך שנים רבות רק חלמנו להגיע אלייה ועכשיו זו מציאות! בפטרה תמצאו מגוון של מלונות בכל הרמות ובאתר עצמו תוכלו לבלות מכמה שעות לכמה ימים!

ג'רש: עיר העמודים הנפלאה שמזכירה לנו את עתיקות בית שאן, רק שפה העתיקות השתמרו בצורה הרבה יותר טובה וזאת מכיוון שאחרי רעידת האדמה הגדולה שהחריבה את הארץ לא חודש בה הישוב והיא נשארה שוכבת עד המאה ה19 עם הגעת החוקרים הראשונים מהמערב לאזור.

קניוני מואב ואדום: בצד המזרחי של ים המלח והערבה ההרים גבוהים יותר והנחלים מחורצים ומגיעים לשכבות גיאולוגיות שלא נחשפות בצד שלנו, בשכבות אילו יש המון מים פוסיליים שיוצאים בקניונים כמו ברזים ויוצרים נחלים שופעים מלאי מים וצמחייה יוצאת דופן בנו המדברי, ידועים התיאורים על הגנים התלויים של קניוני מואב ואדום, חוויה למיטיבי לכת ואוהבי שטח!
ואם לא רציתם לצאת מהארץ, יש לנו רעיונות להרגיש בחו"ל גם בעיר הבירה ירושלים!
סיורים בירושלים יש הרבה, חלקם עוברים בין האתרים הקלאסיים וחלקם באתרים קצת פחות מוכרים.
 

אוסטריה: בביקור במתחם ההוספיס האוסטרי בהחלט תרגישו שאתם בטיול מאורגן לחו"ל, כשתשבו בחצר הקסומה והשקטה עם אפפל שטרודל וינאי וקפה משובח, כשנזירה ייקית תגיש לכם את הצלחת כבר תשכחו שאתם בארץ!
גרמניה: בתחילת רחוב דרך שכם תיכנסו לקולג' שמידט, בית הארכה גרמני ייקי, בנות הקבלה משדרות סדר יוצא דופן ובמיוחד שהכל נמצא בעיר המזרחית, במתחם יש את תערוכת המיניאטורות שבנה קונרד שיק, חוקר ירושלים ובעבר הייתה גם תערוכת בעלי חיים מפוחלצים.

אנגליה: במתחם גן הקבר שברח' דרך שכם לפי המסורת הפרוטסטנטית נצלב ונקבר ישו (ישוע), המתחם כולו בניהול אנגלי ואת זה תרגישו כבר בתיאום ובסדר המופתי באתר.

צרפת: ממש צמוד לגן הקבר, מתחם כנסיית סנט אטייאן, המתחם כולו שייך לצרפתים וכדי להיכנס עם קבוצה מאורגנת תצטרכו לשלוח פקס בצרפתית לאב הכנסייה, אתגלית כמעט שלא תשמעו במקום, במתחם יש את בית הספר המקראי, פסייפסים עתיקים, קברים מתקופת בית ראשון ועוד! ללא ספק תרגישו שצרפת!

לסיכום, רציתם לצאת לטיול מאורגן בחו"ל ולא היה לכן את הסכום הדרוש? יש פתרונות קרובים ואטרקטיבים מאוד, בהצלחה!
 

טיולי דורון ממוקמים ברחוב דרך הגפן 75, ת.ד. 15473 ,בית זית, ישראל. טלפון: 02-5619955.
פקס: 153-2-5619955 , www.DoronTours.com אי-מייל: info@DoronTours.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים