טיולי דורון: סיורים מודרכים בירושלים
לוגו טיולי דורון - דף הבית

טיולי דורון
המומחים בהפקת תוכן חוויתי ואיכותי בירושלים
לפרטים התקשרו: 02-5619955

 

סיורים מודרכים בירושלים

דף הבית >> סיורים וטיולים בירושלים >> המלצות לטיולים בירושלים >> הכל על ירושלים - All about Jerusalem >> סיורים מודרכים בירושלים

ירושלים היא פנינת התיירות האולטימטיבית! העיר שחוברה לה יחדיו, שמאחוריה אלפי שנות היסטוריה משמעותיות לכל בני הדתות, תערובת קסומה של דתות, תרבויות, עדות וקבוצות אתניות, אשר על אף כל המתחים חולקות יחד את אותה עיר ונותנות לה אופי ייחודי, שאין דומה לו באף עיר בעולם.

ירושלים היא אוצר תיירותי, שיש בו משהו לכל אחד – תרבות ומוזיאונים לחובבי האמנות, אתרי קדושה והיסטוריה מעניינים, אדריכלות רבת רבדים וגם תענוגות ארציים יותר, כמו אוכל מדהים ומעולה, שווקים תוססים, רוכלות ומסחר של עתיקות ובדים – כל אלו ועוד מרכיבים את ייחודה של בירת ישראל.

מה לראות מכל הטוב הזה?

כולנו, כישראלים, כבר ביקרנו בירושלים יותר מפעם אחת במסגרת כזאת או אחרת. אין כמעט ישראלי, שלא היה בכותל, במתחם הכנסת, או אפילו בשוק מחנה יהודה. האם באמת עוד נשאר מה לראות בעיר? ובכן, כן!! והמון!! זה שעשיתם כבר את הסיור הבנאלי באתרי החובה בעיר, לא אומר שבאמת נהניתם מהחוויות המדהימות שיש לירושלים להציע.

אם אתם רוצים לגלות דרכים אחרות לטייל בירושלים, שיפתיעו אפילו אתכם, כישראלים, כדאי שתחשבו על הזמנת סיורים מודרכים בירושלים, אצל מי שמתמחים בהעברת סיורים כאלו בעיר. אם אתם מתכננים סיור בעיר, אם לכבוד אירוע משפחתי, או במסגרת העבודה, או סתם כיום כיף משפחתי, כדאי לבדוק קודם כל אצל חברות טיולים שתחום עיסוקן העיקרי הואסיורים בירושלים.

ירושלים הבירה מזווית אחרת לגמרי

בגלל העושר הרב של העיר, סיורים מודרכים בירושלים יכולים להיות בעלי אופי וגוון שונה לחלוטין בכל פעם. סיורים בירושלים בשבת ייראו אחרת מסיורים ביום חול, סיורים לקבוצות עם ילדים יהיה בקצב אחר מסיורים למבוגרים. דווקא בגלל זה, רצוי למצוא מישהו שיידע לתפור עבור הקבוצה שלכם סיור שיתאים להרכב האנשים, לאווירה ולמגבלות השונות, אם קיימות.

קודם כל, חשובה במיוחד איכות המדריכים ומקצועיותם. בגלל שירושלים היא עיר בעלת היסטוריה סבוכה וגם מציאות מורכבת, דרוש לכם מדריך שמכיר את העיר כאת כף ידו, ירושלמי אמיתי, שיודע את העיר ואת פינות החמד שלה, שיודע איך להתנהל באתרים השונים ומול תושבי העיר הייחודיים ושיודע להעביר את כל זה בחן ובהומור, כך שתהיו מרותקים באמת.

רוצים דוגמאות? שנו את השעה ואת זווית הראיה. צאו לסיור תצפיות לילי בעיר, המתקיים כולו מגובה הגגות של העיר העתיקה וסביבותיה. זוהי דוגמא מקסימה לדרך אחרת לחוות את ירושלים.

בלילה, העיר זוהרת באור יקרות וכל קדושתה מקבלת טקסיות חגיגית. תוכלו לצפות בשקיעה מעל מגדל דוד ועל חומות העיר, ליהנות מהנוף הלילי של משכנות שאננים ובריכת הסולטאן ולספוג את אווירת העיר בלילה. אפשר גם ההפך! רדו למטה, אל מחילות ומסתרי העולם התת קרקעי של ירושלים. אפשר להעביר יום שלם של טיול בבריכות המים האפלות באזור כנסיית הקבר, בבריכת הסטרותיון ובעוד אתרים בעלי אווירה צוננת ומסתורית. זהו סיור שמתאים במיוחד לימי הקיץ החמים.

 

טיולי דורון ממוקמים ברחוב דרך הגפן 75, ת.ד. 15473 ,בית זית, ישראל. טלפון: 02-5619955.
פקס: 153-2-5619955 , www.DoronTours.com אי-מייל: info@DoronTours.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים