טיולי דורון - סיורים בירושלים - סיורים ליליים וחוויות משותפות
לוגו טיולי דורון - דף הבית

טיולי דורון
המומחים בהפקת תוכן חוויתי ואיכותי בירושלים
לפרטים התקשרו: 02-5619955

 

סיורים ליליים וחוויות משותפות

דף הבית >> סיורים וטיולים בירושלים >> המלצות לטיולים בירושלים >> הכל על ירושלים - All about Jerusalem >> סיורים ליליים וחוויות משותפות

אם אתם מרגישים בחודשים האחרונים שצוות העובדים שלכם לא מגובש וכי חסר משהו כדי שהעובדה תהייה מוצלחת, יעילה וטובה יותר, כנראה שאתם צודקים. זה לא משנה מזה כמה שנים אתם מעסיקים את אותם האנשים או האם מדובר על צוות חדש לגמרי, כי בכל מקרה מידי פעם צריך להשקיע בגיבוש הצוות. העניין הוא שככל שיהיה קשר טוב יותר בני העובדים שלכם כך הם ירגישו מחויבות גדולה יותר למקום העבודה, ייתנו מעצמם את הטוב ביותר וגם ייהנו מכל רגע. העובדים בעצמם לא יארגו את הפעילות, כי מי שמממן את הדברים ומי שצריך לקחת את האחריות לידיים זה אתם, ויפה שעה אחת קודם. יש היום הרבה פעילויות שיכולות להתאים לצוות של עובדים ולכן כדאי לכם לשקול היטב במה אתם בוחרים. האם באמת כדאי לקחת את העובדים שוב לאותה ההופעה שאליה אתם מזמינים אותם בכל שנה? או שאולי הפעם אפשר להשקיע, לגוון ולקחת את העובדים לחוויה אחרת ושונה?
 

כל היתרונות של סיורי לילה
אם אתם מחפשים פעילות אחרת לעובדים שלכם ואם גם אתם מאמינים שכאשר עוברים חוויות מיוחדות ביחד הקרבה הופכת להיות אמיתית יותר, כדאי יהיה לחשוב על האופציה של סיורי לילה חווייתיים. סיורים כאלה הם הרבה יותר מסקרנים ומסתוריים, מה שמוסיף לכל החוויה הזאת נופח חשוב ומרגש. זה לא משנה אם תבחרו לקחת את העובדים שלכם לסיור לילי בצפון, בדרום או במרכז הארץ, כי בכל מקרה אתם תראו שעם השעות שתעבורנה האווירה תהייה אינטימית ונעימה יותר, וזה בדיוק מה שהעובדים שלכם זקוקים לו.
יוצאים לסיור עם המומחים בתחום יש שני דברים נוספים שכדאי לכם לקחת בחשבון אם אתם חושבים על סיורי לילה מרגשים ומסקרנים לעובדים, והם:

1. לא כדאי לצאת לסיור כזה בלי מדריכים מקצועיים
​2. כדאי יהיה לקחת בחשבון את כך הפרטים שמרכיבים את האירוע

משמעות הדברים היא שכדאי לכם לבדוק מראש לאיזה חברה מקצועית אתם פונים, ובנוסף לכך, כדאי לכם לבדוק שהעובדים שלכם ייהנו מכל רגע. אם יש דבר שחשוב לשלב באירוע כזה זה אוכל טוב, ולכן עדיף לכם לפנות אל חברה מקצועית שמציעה לא רק לארגן את הסיור אלא גם לדאוג לארוחה הטובה שתחכה בסופו. כל הפרטים האלה אולי נראים לכם שוליים וחסרי חשיבות, אך בסופו של דבר זה חלק מהותי מהחוויה כולה. אתם לא יכולים להפיק ערב צוות ולא להגיש לעובדים שלכם בסופו ארוחה מפנקת במיוחד, וככל שתתחילו לתכנן את הדברים יותר זמן מראש כך הסיכוי שהכול ייצא מושלם יגדל. סיורים ליליים יכולים לכלול פעילויות מעניינות, תצפית על אזורים מיוחדים או אפילו מפגש עם חיות וטבע. לכן, אם יש משהו בטוח זה שחוויה כזאת תהייה יציאה מעניינת מהשגרה האפורה במשרד והעובדים שלכם ראויים לכך

 

טיולי דורון ממוקמים ברחוב דרך הגפן 75, ת.ד. 15473 ,בית זית, ישראל. טלפון: 02-5619955.
פקס: 153-2-5619955 , www.DoronTours.com אי-מייל: info@DoronTours.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים