טיולי דורון - סיורים בירושלים - טיולי קרוואן ברחבי ישראל שניתן לשלב עם סיורים
לוגו טיולי דורון - דף הבית

טיולי דורון
המומחים בהפקת תוכן חוויתי ואיכותי בירושלים
לפרטים התקשרו: 02-5619955

 

טיולי קרוואן ברחבי ישראל שניתן לשלב עם סיורים

דף הבית >> סיורים וטיולים בירושלים >> המלצות, מאמרים ומידע שכדאי לדעת >> טיולי קרוואן ברחבי ישראל שניתן לשלב עם סיורים
אחת מהתופעות הכי נפוצות כיום בישראל היא טיולי קרוואן ברחבי הארץ יחד עם סיורים רגליים. אנשים מגיעים לחניוני הלילה שחלקם כבר מיועדים לקלוט גם מטיילי קרוואנים, מחנים ויוצאים לטיול רגלי ואחרי הטיול חוזרים אל הקרוואן שמאובזר בכל טוב. בקרוואן יש אפשרות לבשל, להתפנן, להתקלח ובקיצור אפשר לקרוא לזה בית לכל דבר.

אז למה בישראל ולא באירופה או אמריקה?

כיום אנו עדים לתופעה שיותר ויותר אנשים מעדיפים לצאת לטיולים מחוץ לארץ, חוקרים תרבויות ורואים עולם אך הרבה מהם שוכחים את יופייה של המולדת. בזכות הקרוואן ניתן לטייל בכל הארץ ללא דאגה לשינה ולצרכים בסיסים, אתה מקבל את כל מה שאתה צריך במקום אחד, ברכב אחד. כך אתה יכול לארגן לך ולמשפחתך טיול לאורך כל המדינה מצפון ועד הדרום. בארצנו הקטנה יש נופים פשוט מרהיבים, אם זה הגולן והחרמון בצפון, רצועת הים וההרים הירוקים במרכז והדרום ששופע במדבר כל טוב. בזכות הקרוואן תוכלו להיחשף ליופי של הארץ ולחסוך עלויות כבדות של מקומות לינה וכדומה.

להתקרב כמשפחה בזכות הקרוואן

אחד הדברים הנפלאים שהקרוואן מאפשר לכל משפחה שבוחרת לטייל כל הוא הקרבה האנושית. פתאום משפחה שלמה מטיילת ללא אפשרות להתחבר לאינטרנט, פחות מחשבים וטלפונים וכך מתגלה החיבור המופלא. לפתע תגלו כמה אפשר לדבר באמת כמשפחה כאשר אין את המסכים שמפריעים לנו בכל עת לתקשר אחד עם השני. כמו כן הרבה משפחות שכבר עשו טיול קרוואנים בארץ מספרים שזה אפשר להם לפתע לשחק במשחקים פשוטים, כמו משחקי קופסא, משחקי קלפים וכך להתקרב ולהיות משפחה טובה יותר וקרובה יותר.

מסלול קרוואן בצפון

אז קניתם קרוואן מיוחד שלכם עכשיו אתם מתלבטים על בחירת טיולים בצפון הארץ, איפה הכי לכם לטייל, אז הנה מסלול מיוחד מאוד לכל אוהבי הצפון, מסלול סובב צפון. מתחילים את הטיול בחמת גדר, מבלים בפארק וסביבה היפה, לאחר מכן ממשיכים אל בריכת במשושים, מי שמכיר יודע זאת אולי הבריכה הכי נהדרת ברחבי הגולן, מים נקיים וטהורים. אחרי הבריכה ניתן להמשיך אל שאב ישוב וחורשת טל, שם תוכלו גם להיכנס לנחלים המופלאים כמו בניאס, דן וחצבני וגם ללכת אל האנדרטה של הנופלים מאסון המסוקים, מורשת חשובה לכל ישראלי, לבסוף אפשר לאכול דגים במסעדה נפלאה באזור. את הטיול אפשר לסיים באזור הגליל התחתון, להגיע עד לכפר תבור, ליהנות מאזור ייחודי ביופיו או שניתן להמשיך עד לגלבוע. בגלבוע ניתן לעשות את הטיול של העמק הנעלם, טיול מקסים של כמה שעות, הרוב עושים את המסלול בירידה מההר והנופים במסלול זה פשוט עוצר נשימה. בסופו של הטיול תוכלו או להציע את אותו קרוואן למכירה או להשכיר אותו למישהו שיוכל ליהנות מטיול קרוואן מופלא ברחבי הארץ.
 

טיולי דורון ממוקמים ברחוב דרך הגפן 75, ת.ד. 15473 ,בית זית, ישראל. טלפון: 02-5619955.
פקס: 153-2-5619955 , www.DoronTours.com אי-מייל: info@DoronTours.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים