טיולי דורון - סיורים בירושלים - הסעות לטיולים – המדריך המלא למטייל
לוגו טיולי דורון - דף הבית

טיולי דורון
המומחים בהפקת תוכן חוויתי ואיכותי בירושלים
לפרטים התקשרו: 02-5619955

 

הסעות לטיולים – המדריך המלא למטייל

דף הבית >> סיורים וטיולים בירושלים >> המלצות לטיולים בירושלים >> הכל על ירושלים - All about Jerusalem >> הסעות לטיולים – המדריך המלא למטייל

מי צריך את הרי הקרפטים כשיש לנו את רמת הגולן? למה לנו לחפש בנרות בקתה על חופי קאמארי שבסנטוריני באלפי שקלים כשיש לנו את טבריה והכנרת? במילים אחרת – יש לנו פשוט ארץ נהדרת. רבים הישראלים שיוצאים לטייל בארץ ישראל, אין ספק כי למדינתנו הקטנה יש הרבה מה להציע, מצפון ועד דרום, סוגי הנופים ותווי הדרך משתנה במאה שמונים מעלות ככל שאנו מצפינים או מדרימים, וכל זאת על פני בערך 20,000 קילומטרים רבועים סה"כ, או במילים אחרות – לאורך 220 קילומטר לערך! בהחלט דבר מופלא וחסר תקדים. אולם, על מנת לצאת לטיול בבטחה, וגם לחזור בבטחה, נדרשת הסעה מאורגת ומסודרת.
 
בטיחות לפני הכול
אחת הסיבות שבגינן עדיף לחפש המלצות ולבחור חברת הסעות אמינה גם אם זה אומר לא לבחור בהצעת מחיר הנמוכה ביותר שתקבלו. בטרם תצאו לטייל, חשוב מאוד שתשכרו אוטובוסים בטיחותיים בראש ובראשונה. אוטובוסים אשר עוברים בדיקות בטיחות  ותקינות תקופתיות, במצב מכאני טוב וללא סחיבה של טיפולים וכיוצ"ב. אוטובוסים כאלה ניתן לזהות לפי העין, ושנית לפי החברה המפעילה אותם. שנית כל, הסעות לטיולים דורשות ידע והכרה בכבישי ישראל על בוריה. לרוב, חברות וותיקות מחזיקות גם נהגים וותיקים אשר מכירים את הדרך מלפנים ומאחור.
 
מפני מה עליי להישמר?
ובכן, מעבר לכל נושא הבטיחות, האחריות והאמינות אשר מאוד חשובים לנו, יש להבין כי בחירה כושלת בחברת הסעות לטיולים, עלולה להפוך לנו את הטיול למהנה הרבה פחות. נתאר סיטואציה בה מצאנו חברת הסעות שהצליחה לשכנע אותנו שההסעה שלה בטוחה, וכלי הרכב שלה תקינים ובטוחים. אולם, הצעת המחיר שקיבלנו הייתה נמוכה באופן ניכר, ונוסף על כך מצאנו כי הם פועלים מזה מספר שנים לא רב. השתכנענו ובחרו לקבל את שירותיה. להפתעתנו, ביום הטיול הגיע אוטובוס מיושן, פנים הרכב נראה בלוי ולא מזמין, ואת כל הקילומטרים הרבים נאלץ לעבור עם מזגן מקרטע. נשמע נורא, נכון? בדיוק בגלל זה בוחרים בחברה אשר מספקת נוחות וחוויית נסיעה, מכיוון שהטיול למעשה מתחיל כבר שם. ניקח סיטואציה נוספת בה הנהג שלנו מאחר, רק תחשבו על כל הבלגן בלוחות זמנים, את ההמתנה המרובה והילדים שכבר סבלנותם פקעה. כשמדובר בהסעות לטיולים – לא חוסכים.
 
כיצד בכל זאת אוכל לצמצם עלויות?
ובכן, הפתרון לכך פשוט. כיום, המודל של השוואת מחירים פורץ גבולות כמעט לכל תחום בחיי היום יום שלנו. באמצעות האינטרנט והכלים הזמינים לנו בכל עת, נוכל לבצע השוואת מחירים מהירה ומידית בין כמה חברות להסעות לטיולים ללא מאמץ כלל. מעבר לכך, שישנם פורטלים אשר מציעים את השירות המדובר בלחיצת כפתור פשוטה. כאמור, בוחרים מספר חברות מומלצות אשר מספקות את ההסעה לטיול המבוקש, בודקים את הוותק של כולן – ומבין כל ההצעות שלהן, בוחרים את המשתלמת ביותר. מעבר לכך, שבאמצעות פעולה זו תקבלו גם קלף מיקוח אל מול המפעילים במידה ואתם מעוניינים בחברה ספציפית. 
 
 

טיולי דורון ממוקמים ברחוב דרך הגפן 75, ת.ד. 15473 ,בית זית, ישראל. טלפון: 02-5619955.
פקס: 153-2-5619955 , www.DoronTours.com אי-מייל: info@DoronTours.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים