טיולי דורון - סיורים בירושלים - איזה ציוד קמפינג ומחנאות כדי לקחת לצורך טיולי טיולי שטח
לוגו טיולי דורון - דף הבית

טיולי דורון
המומחים בהפקת תוכן חוויתי ואיכותי בירושלים
לפרטים התקשרו: 02-5619955

 

איזה ציוד קמפינג ומחנאות כדי לקחת לצורך טיולי טיולי שטח

דף הבית >> סיורים וטיולים בירושלים >> המלצות, מאמרים ומידע שכדאי לדעת >> איזה ציוד קמפינג ומחנאות כדי לקחת לצורך טיולי טיולי שטח
חודשי הקיץ נחשבים לעונה בה מטיילים רבים מחפשים ציוד מחנאות למטרת הטיול. בחודשים הנ"ל מטיילים רבים מקדישים מחשבה רבה לבחירת הציוד אשר ישמש אותם במהלך הטיול.
החלטתם לצאת לטיול? אחד המרכיבים החשובים ביותר בעת יציאה לטיול הוא בחירה של ציוד קמפינג ומחנאות. בחירה נכונה של ציוד תאפשר לכם ליהנות בטיול.

בררו אודות מזג האוויר
טרם היציאה לשטח חשוב מאד לבחון את המקום על מנת להיערך לרכישת הציוד המתאים ביותר. אם מדובר באזור חם או אזור קר, הרי יש להצטייד בבגדים וציוד מתאימים. כך למשל אזור חם ישפיע על בחירת האוהל והתרמיל – אזור חם יצריך בחירת אוהל גדול יותר בו ניתן לאחסן כמות גדולה של אנשים ולא להרגיש צפיפות.

נעליים ותרמיל
בחירת ציוד קמפינג ומחנאות (לפירוט לחץ כאן) מתחילה בבחירת נעליים ותרמיל החיוניים למסע - בחירה לא מתאימה עשויה לפגוע בחוויה ולכן חשוב מאד להקדיש מחשבה רבה לבחירה נכונה. הנעליים צריכות להיות חזקות וגבוהות ויש לחוש איתן בנוח בעת הטיול, בייחוד כאשר נועלים אותן עם תרמיל כבד על הגב. ההמלצה היא להתנסות בנעליים טרם הבחירה בהן על מנת לחוש איתן בנוח. נוסף על בחירת נעליים כדאי להצטייד בזוג סנדלים בקטעים בהם עוברים בנחלים ניתן לנעול סנדלים וכך לחסוך את ההירטבות של הנעליים- הסנדלים קלים ואינם תופסים מקום רב.

מקל הליכה
אמצעי נוסף אשר חשוב להקדיש מחשבה לבחירתו הוא מקל הליכה- כדאי מאד לרכוש מקל הליכה המעניק תמיכה ונותן קצב ומסייע בעליות וירידות.

בחרו אוהל איכותי
בבחירת ציוד קמפינג ומחנאות יש להביא בחשבון בחירת אוהל.
בחירת אוהל איכותי יגן עליכם מפני רוחות ,גשמים וכן בעלי חיים. אם אתם מספר רב של מטיילים הרי כדאי לרכוש אוהל גדול אשר יספיק לכולם ויהיה בו מקום לתיקים. עם זאת זכרו כי ככל שהאוהל גדול יותר כך הוא כבד יותר. במידה ואתם יוצאים לטייל לבד, הרי ניתן לרכוש אוהל יחיד.

מזרן שטח מתנפח
מזרן שטח או כפי שמטיילים קוראים לו מזרן ניפוח עצמי מהווה אלטרנטיבה למטיילים ומסוגל לספק בידוד טוב ולהבטיח נוחות בשעות הלילה. כפי שניתן להסיק משמו, אין צורן לנפחו אלא המזרן מתנפח באופן עצמאי ורק צריך לפרוס את המזרן על פני הקרקע.

 מצפן
על מנת לוודא כי אתם הולכים במסלול הנכון עליכם לרכוש מצפן אשר ישמש אתכם במהלך הדרך.

אל תשכחו ציוד עזרה ראשונה
בכל טיול עשויות להתרחש תקלות שונות של שריטות או מכות ולכן כדאי להצטייד בעזרה ראשונה- במקרה של אירוע קיצוני תהיה לכם האפשרות להצטייד בציוד אשר יאפשר לכם להמשיך את הטיול בלי הפרעה מיותרת. כדאי כי הערכה תכלול גם משחה נגד עקיצות וכן קרם הגנה.
 

טיולי דורון ממוקמים ברחוב דרך הגפן 75, ת.ד. 15473 ,בית זית, ישראל. טלפון: 02-5619955.
פקס: 153-2-5619955 , www.DoronTours.com אי-מייל: info@DoronTours.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים