טיולי דורון - סיורים בירושלים - אטרקציות מרכזי מבקרים בצפון
לוגו טיולי דורון - דף הבית

טיולי דורון
המומחים בהפקת תוכן חוויתי ואיכותי בירושלים
לפרטים התקשרו: 02-5619955

 

אטרקציות מרכזי מבקרים בצפון

דף הבית >> סיורים וטיולים בירושלים >> המלצות, מאמרים ומידע שכדאי לדעת >> אטרקציות מרכזי מבקרים בצפון
אתם יוצאים לטיול באזור האטרקטיבי ביותר לטיולים על מפת ישראל – אזור הצפון. בין כל שמורות הטבע, הנחלים והאתרים ההיסטוריים, מומלץ שתשקלו פעילות נוספת. פעילות שעשויה להתאים לצעירים ולמבוגרים כאחד, להעשיר את הידע שלהם בנושאים שונים וגם לכלול היבטים חווייתיים של ממש. הפעילות הזו היא ביקור באחד מבין מרכזי המבקרים הרבים הפזורים באזור הצפון, אטרקציה שמומלץ להכניס לכל תכנית טיולים באזור.

היתרונות של מרכזי המבקרים
על פי ההגדרה הדי בסיסית, מרכז מבקרים הוא מקום שבו ניתן לקבל ידע רב בנושא הקשור למרכז הספציפי. המרכזים מאפשרים לחשוף אותנו לכל מה שצריך לדעת על אותו מקום, כשהדגש כיום הוא על העברת המידע בצורה מהנה ואינטראקטיבית ככל האפשר. במרכזי המבקרים לא תמצאו רק הסברים, אלא גם סרטונים אודיו-ויזואליים מושקעים, פעילויות לבני כל המשפחה, סדנאות (למשל התנסות בהכנה של מאכל ספציפי) ועוד. ביקור בן מספר שעות במרכז המבקרים צפוי להיות עשיר ומהנה, עד שבמצבים שונים הוא הופך להיות מרכז הביקור בצפון והדבר שזוכרים מהשהות באזור בסופו של יום.
מרכזי המבקרים מקבלים יתרון משמעותי כשלוקחים בחשבון את ההעשרה של הידע שהם מאפשרים. כל הורה שיוצא עם הילדים שלו לטיול ירצה פעילויות חינוכיות שיאפשרו לחשוף את הילדים לנושאים שאינם מכירים מחיי היום יום שלהם. מרכזי המבקרים מציעים בדיוק את זה. העובדה שהידע מועבר בדרכים יצירתיות ומגוונות תורמת לקליטה שלו בקרב המבקרים.
גם מבחינת חינוך לאהבת הארץ מרכזי המבקרים הם פתרון מצוין. הם מאפשרים לחשוף את המבקרים שלהם למוצרים, למאכלים או לטכנולוגיות שכולם גאווה כחול לבן. המרכזים עשויים לחבר את המבקרים בהם עוד יותר למורשת הישראלית והעברית, להיסטוריה שלנו ולכל מה שהופך את העם שלנו למיוחד ולמתקדם כל כך.

הכירו את חנויות המפעל
בהרבה מאד מקרים מרכז המבקרים משלב בתוכו חנות שבה ניתן לרכוש את תוצרי המותג שנחשפתם אליו. בין אם המדובר הוא במרציפן, בדבש, במאכלי תמרים, בשוקולדים או בכל דבר אחר, ניתן בדרך זו ליהנות ממטעמים משובחים. הביקור במרכזי המבקרים ובחנויות – שעשוי בהחלט לכלול בתוכו גם טעימות חינמיות – הוא חוויה הפועלת על כל החושים. לאחר שלומדים על הפקת מוצר מסוים במרכז המבקרים, רצוי לקחת את החוויה מספר צעדים קדימה ולהצטייד בו הלכה למעשה.
מעבר לטעם העשיר של הרכישה (כי ידוע שבאזור הצפון מכינים את המאכלים הטעימים ביותר בארץ), ניתן להצטייד בדרך זו ביופי של מזכרת מהביקור – כזו שתוכל להחזיר אתכם אליו גם ימים, שבועות או חודשים קדימה. אטרקציה שנשארת בזיכרון שלנו לאורך זמן, תהיה הסיבה לכך אשר תהיה, נחשבת ברוב המקרים למוצלחת יותר.
מבחינת המחיר, אין תשובה חד משמעית. אף על פי שיש אנשים שסבורים כי מרכזי המבקרים יגבו מחירים מופקעים במטרה "לעשות כסף" על חשבון האנשים המבקרים בהם, בפועל המצב נוטה להיות שונה. אם מרכז המבקרים משלב בתוכו חנות מפעל, ניתן להצטייד במוצרים במחירים סבירים הנמוכים אף ממחירי השוק.

 

טיולי דורון ממוקמים ברחוב דרך הגפן 75, ת.ד. 15473 ,בית זית, ישראל. טלפון: 02-5619955.
פקס: 153-2-5619955 , www.DoronTours.com אי-מייל: info@DoronTours.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים